Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Vášnivost, Thriller - NOVÝ TERMÍN

Datum akce: úterý, 23. 4. 2024
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 14. 11. 2023, od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 420 Kč, 400 Kč
Další informace: Délka představení: 1 hodina + 50 minut. Představení má přestávku. Věkové doporučení: 15+ Představení je zařazeno v divadelním předplatném.
Kontakt:
Přílohy:

plakát

Divadelní představení bylo z důvodu nemoci v termínu 24. 1. 2024 ZRUŠENO. Náhradní termín představení je 23. 4. 2024, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám nebude náhradní termín vyhovovat, je možno zakoupené vstupenky vrátit v pokladně MěDK Karviná nebo kina Centrum do 9. 4. 2024. Pokud jste vstupenky zakoupili on-line a chcete je vrátit, pošlete, prosím, mail na adresu jana.kominkova@medk.cz.  Děkujeme za pochopení.

Divadelní režisér Koos Terpstra a mladá herečka Nhung Dam  spojili své síly a napsali vášnivý románek a domnělý thriller v jednom. Inspirovali se filmy A. Hitchcocka, skřípajícími vztahy dramatu Kdo se bojí Virginie Woolfové i erotismem románu Nebezpečné známosti. Velmi napínavá hořká komedie plná překvapivých zvratů a konfliktů, jež se odehrávají na půdorysu komorního dramatu. Žena se vrací domů z výletu o dva dny dříve. Hledá svého manžela, ale dům je prázdný. Volá mu, kde je, a on jí tvrdí, že je doma, dívá se na televizi a trochu si čte… Řetězec falešných stop a nedorozumění se začíná prodlužovat a zašmodrchávat... Skvěle napsaná hra sklidila po svém uvedení nadšené kritiky, které vyzdvihly např. „velké emoce a málo vět“, fakt, že „divák má permanentně falešnou stopu“ i že jde o „inteligentní psychothriller“.

Autoři: Koos Terpstra, Nhung Dam

Překlad: Sylva Hulová

Uvádí: Divadlo Verze

Režie: Thomas Zielinski

Hrají: Linda Rybová, Jana Janěková ml., David Matásek, Jan Holík

Délka představení: 1 hodina + 50 minut

Věkové doporučení: 15+